Powrót

Moja przygoda z fotografią zaczęła się jeszcze w ubiegłym wieku, kiedy byłem na drugim roku studiów. Jako osoba wrażliwa na piękno otaczającego świata, ale także jako autor pracy magisterskiej z dziedziny psychologii twórczości dobrze wiem jaką rolę w funkcjonowaniu człowieka odgrywa estetyka i zmysłowe doznanie piękna.

 

Wiedza ta oraz umiejętność kreowania obrazu pozwalają mi tworzyć fotografie skutecznie spełniające funkcję nie tylko dokumentalną, ale także inspirującą do podejmowania decyzji. Dlatego od 6 lat realizuję się z powodzeniem w fotografii wnętrz i nieruchomości.

Planując i przeprowadzając sesję zdjęciową rozmawiam z właścicielem starając się poznać jego osobowość, usposobienie, marzenia, historię fotografowanego miejsca. Do wykreowanych obrazów w mojej głowie natychmiast pojawia się opowieść utwierdzająca potencjalnego nabywcę danej nieruchomości, że wybór tejże będzie najlepszą decyzją.

 

Współpracuję z Agentami, Biurami Nieruchomości, indywidualnymi Inwestorami z branży deweloperskiej oraz obrotu i wynajmu nieruchomości, z Pracowniami i Indywidualnymi Projektantami architektury wnętrz.

 

Nie jestem w stanie policzyć wykonanych przeze mnie sesji, dzięki którym nieruchomości znalazły swoich nowych zadowolonych Nabywców lub Najemców.

Tworzę zdjęcia, które wyróżniają się spośród tych najczęściej widywanych w ogłoszeniach, a to powoduje, że ogłoszenia z moimi zdjęciami są chętniej i częściej przeglądane przez Klientów. Skuteczniej też sprzedają nieruchomości.

 

 

Nazywam się

Rafał Borowski

Kim jestem?