SPRZEDANE !!!!!!!!

Rzut mieszkania.

Widna łazienka.

Sypialnia.

Cena mieszkania 425 000

503 902 062

kontakt@fotografmieszkan.pl

Sprzedaż wyłącznie na podstawie aktu notarialnego.

Zapraszam do obejrzenia poniższej galerii zdjęć oraz do umówienia się na prezentację, a w razie pytań, do kontaktu:

Salon z aneksem kuchennym.

Mieszkanie o powierzchni 37,89 mkw znajduje się na parterze, przynależy do niego piwnica o powierzchni około 4 mkw, usytuowana bezpośrednio pod lokalem.

Na powierzchnię mieszkania składają się:

 

  • salon z aneksem kuchennym,

  • sypialnia,

  • widna (!) łazienka,

  • przedpokój.

 

Posiada ono też duży balkon z dwoma wyjściami: z kuchni i z salonu. Wystawa balkonu i okien salonu oraz kuchni jest zachodnia, co zapewnia dobre nasłonecznienie i ciepło, natomiast sypialnia i łazienka mają okna na północ.

 

Mieszkanie jest całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania –  należy je odświeżyć, ale nie wymaga remontów. Chętnie też zostawimy wszystkie sprzęty i meble, które się z nim znajdują (oprócz narożnika w salonie), ale należy mieć świadomość, że są to meble używane, chociaż w bardzo dobrym stanie.

 

Kuchnia wyposażona jest w płytę gazową, piekarnik w zabudowie, zmywarkę w zabudowie i wolnostojącą lodówkę. W salonie jest telewizor.

Sypialnia ma dużą zabudowaną szafę typu Komandor.

W łazience jest wolnostojąca pralka ładowana od góry.

Przed blokiem znajduje się ogólnodostępny parking bez przypisanych do lokali miejsc.

Na budynku ustanowiona jest Wspólnota Mieszkaniowa, a opłaty eksploatacyjne dla Zarządcy wynoszą około 520 zł miesięcznie za 3 osoby.

 

Pełna własność z księgą wieczystą. Wolne od zobowiązań. Hipoteka czysta.

Mieszkanie na sprzedaż

 

Dzielnica Wrotków, osiedle Słoneczny Dom, ulica bpa. M Fulmana.

 

Osiedle znajduje się w południowej części Wrotkowa, bardzo blisko Zalewu Zemborzyckiego, do którego spokojnym spacerkiem można dotrzeć w 10 minut, a biegiem, rowerem lub komunikacją miejską zdecydowanie szybciej.

 

Słoneczny Dom z pozostałymi częściami Lublina łączy dobra siatka połączeń autobusowych; można stąd wygodnie i szybko dojechać do Centrum, do najważniejszych instytucji i urzędów, do pozostałych dzielnic miasta, a także do miejsc rekreacji i wypoczynku. W osiedlu znajduje się stacja roweru miejskiego.

 

Okolica ta jest bardzo atrakcyjna dla osób młodych ze względu na sąsiedztwo wspomnianego Zalewu, a także licznych dróg rowerowych, miejsc wypoczynku i lasów (Dąbrowa przy Zalewie i Stary Gaj nieco dalej na zachód).

Są tu także publiczne i prywatne przedszkola, szkoły podstawowe, szkoła języków obcych, salon piekarniczy, kościół, kilka paczkomatów, salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinet weterynaryjny.

 

Osobom mającym aktywność zawodową już sobą osiedle oferuje spokojne miejsce do funkcjonowania – życie jest bardzo dobrze zorganizowane: są przychodnie medyczne, trzy apteki, poczta, garmażerka, wiele sklepów wielkopowierzchniowych (Biedronka, Lidl, Stokrotka), jak i małych sklepików (Groszek, Żabka, sklepik papierniczy).

 

Jest to okolica rozbudowująca się, dobrze balansująca między rozwojem infrastruktury handlowo-usługowej, a spokojnym i cichym położeniem względem centrum miasta i większości starych osiedli. Co ważne, nawet znajdująca się w sąsiedztwie strefa przemysłowa nie generuje hałasu i innych uciążliwości – tutaj naprawdę jest cicho, a powietrze jest czyste.

 

Widok z okna sypialni i łazienki wychodzi na zieloną przestrzeń, nikt nie zagląda w okna. Jest to kojące uczucie po dniu aktywności zawodowej, albo po prostu podczas wypoczynku. Natomiast okna salonu i kuchni to dobrze nasłoneczniona, ciepła i jasna przestrzeń do codziennego funkcjonowania. Na balkonie można się opalać.